Strona głównaWiadomościRozrywkaYoutuber zbudował miotacz harpunów jakiego używał Batman

Youtuber zbudował miotacz harpunów jakiego używał Batman

Jednym z fajniejszych gadżetów Batmana była wyrzutnia kotwiczek, która pozwala mu na szybkie dostanie się na dachy budynków. Pomysłowy konstruktor stworzył podobne, choć nieco mniej poręczne urządzenie, które działa.

Oglądając filmy o Batmanie, grając w Just Cause czy Dying Light wiele osób stwierdziło, że fajnie byłoby mieć podobną wyrzutnie harpunów, która umożliwi szybką wspinaczkę. Youtuber Built IRL, pomyślał podobnie. Jednak różnica polega na tym, że plan wprowadził w życie i stworzył działającą wyrzutnie harpunów, do noszenia na ręku.

Zobacz: Amazon wypuścił listę Best Sellerów 2020 roku

Obecna wersja urządzenia jest o wiele mniej poręczna niż pierwowzory z filmów czy gier. Tak czy inaczej można założyć je na ramię, chociaż o schowaniu pod rękawem można zapomnieć. Do wystrzelenia kotwiczki z linką wykorzystuje nabój CO2. Za wciąganie odpowiada silnik o mocy 10 000 W, który jest zarówno szybki jak i na tyle mocny żeby wciągnąć użytkownika. Co więcej, umożliwia także bezpieczny powrót na ziemię.

Jak widać w materiale owinięcie linki w celu rozpoczęcia wspinaczki wcale nie jest takie łatwe jak pokazują na filmach. A Wy chcielibyście mieć tego typu gadżet?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię