Strona głównaGryAktualnościBully 2 porzucony na rzecz prac nad GTA 6

Bully 2 porzucony na rzecz prac nad GTA 6

Według najnowszych plotek Rockstar porzucił prace nad Bully 2, aby wszystkie zasoby przekazać na rzecz produkcji GTA 6. Czy to oznacza, że nie doczekamy się sequela?

Pierwsza część Bully ukazała się w 2006 roku. Gracze długo czekali na kontynuację. Jednak wygląda na to, że będą musieli czekać jeszcze dłużej niż się początkowo spodziewano. Według najnowszych plotek i przecieków ekipa zajmująca się grą została skierowana do prac nad GTA 6.

Podobny los miał spotkać zespół pracujący nad Red Dead Redemption 3. To GTA 6 ma obecnie najwyższy priorytet. Prace nad pozostałymi tytułami mogą zostać wznowione dopiero po premierze szóstki. Co ciekawe, nie byłaby to pierwsza taka sytuacja związana z Bully 2. Gra będąc już w fazie rozwoju została anulowana po raz pierwszy w 2010 roku i po raz drugi w 2017.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – CD Projekt Red planuje stanowczo bronić się przed pozwem

Wielu fanów serii Grand Theft Auto cieszy się, że Rockstar nie śpieszy się z produkcją GTA 6. Po słabej premierze Cyberpunk 2077, wolą cierpliwie czekać. Na razie jednak Rockstar nie zapowiedział nawet oficjalnie GTA 6, tym samym nie ma nawet wzmianki o dacie premiery. Przez to nie wiadomo na jakim etapie produkcji jest gra.

Niektórzy fani sądzą, że ostatnia aktualizacja do GTA Online – Cayo Perico Heist jest ukrytym zwiastunem nowej odsłony serii. Jednak sami deweloperzy nic takiego nie potwierdzają. Jedno wiadomo, oczekiwania graczy zarówno wobec kolejnego GTA jak i Bully 2 i RDR3 są mocno wygórowane, przez co Rockstar ma ciężki orzech do zgryzienia.

Pamiętajcie jednak, że są to tylko plotki i warto mieć do tego lekki dystans.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię