Strona głównaWiadomościZa chwilę na platformie Steam rusza otwarta beta LawBreakers - strzelanka...

Za chwilę na platformie Steam rusza otwarta beta LawBreakers – strzelanka wieloosobowa sygnowana nazwiskiem Cliffa Bleszinskiego.

Miejcie zegarki pod ręką, bowiem już dziś będzie można przetestować nową grę Cliffa Bleszinskiego. O godzinie 18:00 na Steamie startuje open beta LawBreakers.

Jesteście gotowi na hardcorową strzelankę multiplayer? Oby tak był, bo open beta LawBreakers rozpocznie się za niecałe dwie godzinki. Najlepiej być zalogowanym na platformie Steam punkt 18:00. Gra waży ponad 30 GB, więc nawet przy szybkim łączu pobranie wszystkich niezbędnych plików może zająć powyżej 30 minut.   

 

Po obejrzeniu zajawki LawBreakers mamy przeczucie, że jest to kolejny Overwatch, odrobinę wolniejszy, ale równie widowiskowy. Czuć też w niej sporo nawiązań do aren walki z Quake’a. Lokacje zaprojektowano tak, aby potyczka między graczami rozwijała się na różnych poziomach wysokości i płaszczyzny mapy.

Do naszej dyspozycji zostanie oddanych kilka postaci o indywidualnych umiejętnościach i wyposażeniu, toteż każdy będzie mógł znaleźć własny styl fragowania. Otwarta beta potrwa do 5 lipca i wciągu tego czasu można ocenić, czy warto zainteresować się rezerwacją cyfrowej kopii w przedsprzedaży. Aktualna cena za LawBreakers wynosi 29,99 euro.

 Rekomendowane wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
  • Procesor: Intel Core i7 -4790
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: Nvidia GTX 970, AMD Radeon R9 290
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 35 GB dostępnej przestrzeni
  • Dodatkowe uwagi: przy odświeżaniu ekranu o wartości 144 Hz, dla uzyskania płynnej gry w 90 kl/s wymagana jest co najmniej karta GTX 980 Ti.

Źródło: wccftech.com steam.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię