Strona głównaWiadomościWatch Dogs 2 otrzyma tryb kooperacji dla 4 osób

Watch Dogs 2 otrzyma tryb kooperacji dla 4 osób

Ubisoft wpadł na świetny pomysł rozbudowania trybu kooperacji w Watch Dogs 2. Aktualizacja będzie dostępna do pobrania już 4 lipca.

Wszyscy ci, którzy skreślili już ze swojego grafiku dnia kilka godzinek w Watch Dogs 2 całkiem możliwe, że wrócą do starych nawyków. Przeludnione San Francisco raz jeszcze przyciągnie przed monitor graczy za sprawą aktualizacji wprowadzającej do gry ulepszony system kooperacji. Od 4 lipca sieciowe partyjki w towarzystwie jednego kumpla/kumpelki powiększą się o kolejnych dwóch graczy.

Tryb imprezy, bo o nim mowa, umożliwi bez ograniczeń wspólną eksplorację świata wirtualnego dla czterech osób. Nie liczcie jednak na wielką kampanię wieloosobową, a bardziej grupowy wypad na miasto, podczas którego będzie można porobić kilka fot, pozaczepiać przechodniów, bądź z nudów doszczętnie zniszczyć jedno z największych miast w Stanach Zjednoczonych.

DLC ma być uzupełnione o dodatkowe misje dla rozgrywki multiplayer, jednakże Ubisoft podkreśla, że są one przygotowywane z myślą o maksymalnie dwóch graczach. Zadania wykonywane w komitywie będą dotyczyć wyścigów, i widowiskowych rozbojów w każdej porze dnia. Aby przyłączyć się do misji wystarczy wyciągnąć telefonik głównego bohatera i wybrać z menu aplikacji tryb drużynowy.   

 

Źródło: gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię