Strona głównaGryZa chwilę startuje letnia wyprzedaż gier na Steamie

Za chwilę startuje letnia wyprzedaż gier na Steamie

Przed nami jedna z najbardziej niebezpiecznych promocji. Zamki portfelów będą zacinać się w gorączce graczy, zaś karty kredytowe zapominać o swoich PIN-ach.

Święto graczy, czy może dzień niepodległości Gabe’a Newella? Ciężko określić, kto zyskuje najwięcej w trakcie promocji na Steamie, ale pewne jest to, że to idealny czas, by uzupełnić bibliotekę o brakujące gry. Ponieważ rabaty będą latać wzdłuż tysięcy tytułów, należy zapomnieć na kilka dni o rozsądku i zatopić się w owocnych poszukiwaniach.

A te według serwisu Steam Database rozpoczniemy już lada moment, a dokładnie jutro od godziny 18:00 lub 19:00. Nie wiadomo jeszcze jak długo potrwa letnia wyprzedaż gier. Biorąc jednak pod uwagę poprzednie edycje promocji, nie skończy się szybciej, jak 4 lub 5 lipca.

Zagadką pozostaje również plan wyprzedaży. Prawdopodobnie możemy spodziewać się ciekawych ankiet, za których wypełnienie otrzymamy darmowe karty kolekcjonerskie lub odznaki. Promocja stanie się ciałem już jutro, więc zamiast napalać się na dzikie ceny i towarzyszące „imprezie” bonusy, po prostu poczekajmy. Oby tylko Gaben pokazał klasę i atrakcyjnie cenowo gierki.       

Źródło: Steam Database

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię