Strona głównaGryEA wyjaśnia dlaczego wprowadza Battle Royale w Battlefield V

EA wyjaśnia dlaczego wprowadza Battle Royale w Battlefield V

W zeszłym tygodniu odbyło się EA Play, podczas którego Electronic Arts przedstawił wiele zwiastunów nowych gier oraz przekazał sporo informacji na temat nadchodzących tytułów. Wśród nich znalazł się również Battlefield V i tryb Battle Royale.

Trafi on do gry jeszcze w tym roku. Battle Royale jest w obecnie jednym z najpopularniejszych trybów rozgrywki sieciowej. Wielu deweloperów stara się go zaimplementować w swoich tytułach. Zobaczymy go również w Black Ops 4.

Starszy producent Lars Gustavsson stwierdził, że na razie jest za wcześnie, aby mówić o spodziewanej liczbie graczy czy rozmiarze mapy. Tryb ten jest jeszcze w fazie rozwoju i zespół koncentruje się na jego uruchomieniu. Ujawnił on również dlaczego DICE zdecydowało się dołączyć do gry tryb Battle Royale:

Nasze zainteresowanie zaczęło się od momentu, gdy stwierdziliśmy, że może to być coś unikatowego. Inspirowaliśmy się tym w co graliśmy oraz wieloma rozmowami na korytarzach…Mamy wiele miejsca w naszej piaskownicy Battlefield, która jest do tego idealna. Tak właśnie rozpoczęły się rozmowy, które ostatecznie doprowadziły do ogłoszenia planów wdrożenia [trybu Battle Royale].

Tryb Battle Royale nie spowoduje zniknięcia tradycyjnych trybów gry:

To jest dla nas bardzo ekscytujące. Może wprowadzić tak wiele w Battlefield. Oczywiście dodanie BR nie oznacza, że tradycyjne tryby zniknął. Będzie tryb Grand Operations nadal będzie dostępny.

 Premiera Battlefield V została zapowiedziana na 19 października.

Źródło: segmentnext

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię