Strona głównaWiadomościZa grosze kokosze! Strategiczna promocja na gry w Humble Bundle

Za grosze kokosze! Strategiczna promocja na gry w Humble Bundle

Wasze serca przyspieszą na widok gier strategicznych i symulatorów oferowanych w nowej akcji promocyjnej Humble Bundle. Za 10 dolarów można zgarnąć aż 7 tytułów, a w tym jeszcze gorące Cities: Skylines.

Humble Bundle dość strategicznie podeszło do najnowszej promocji na gry. Zamiast mieszanki gatunkowej proponuje wyłącznie produkcje o silnym akcencie symulacyjnym i taktycznym. Wydając już 1 dolara możemy dodać do konta Steam Rebuild 3: Gangs of Deadsville, SimplePlanes i Out of the Park Baseball 18.

Polecamy jednak dozbierać do 5,70 dolarów. Wówczas odblokujemy 3 dodatkowe gry: Mad Games Tycoon, Plague Inc: Evolved, Train Simulator 2017. Jeśli inwestycja Wam nie straszna, zróbcie to jak najszybciej, gdyż cena drugiego progu cały czas rośnie.

Za okrągłą dyszkę dostaniemy wszystkie wcześniej wymienione gry plus – chyba najciekawsze z całego zestawienia – Cities: Skylines w wersji Deluxe Edition. Jako bonus otrzymamy rabat w wysokości 10% do wykorzystania przy zakupie miesięcznej paczki Humble Monthly. A tam czeka na graczy między innymi H1Z1.        

 

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię