Strona głównaGryZagraj za darmo w Dead by Daylight i Tom Clancy’s Ghost Recon...

Zagraj za darmo w Dead by Daylight i Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

Behavior Digital ogłosiło, że Dead by Daylight sprzedało się w 5 milionach kopii na całym świecie. Z tej okazji deweloper zorganizował tydzień darmowego dostępu do gry. Gracze mogą bezpłatnie wypróbować podstawową wersję gry bez DLC, jakie ukazały się w ciągu ostatnich dwóch lat.

Dead by Daylight zostało wydane 16 czerwca 2016 i ponad dwa lata zajęło osiągnięcie wyniku 5 milionów sprzedanych kopii gry. Taka sprzedaż mówi sama za siebie, więc jeżeli nie mieliście okazji jeszcze zagrać, to najwyższa pora zapoznać się z tytułem. Aby zagrać wystarczy wejść na profil gry na STEAM.

To nie jest koniec dobrych wieści dotyczących możliwości darmowego ogrywania gier. Jeżeli bardziej niż żywe trupy interesują was ludzie, to między 20 a 23 września możecie wypróbować za darmo Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands.

Darmowy weekend dotyczy zarówno graczy PC jak i Xbox One oraz Playstation 4. A jeżeli Wasze łącza internetowe nie są za szybkie możecie dokonać pre-laodu gry już teraz. Wystarczy wejść z PC na Uplay lub z PS4 do PS Store.

Jeżeli Wildlands Wam się spodoba macie możliwość zakupienia gry z 60% zniżką.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię