Strona głównaEsportZamieszanie kadrowe w SK Gaming. Felps wraca do starej drużyny na eliminacje...

Zamieszanie kadrowe w SK Gaming. Felps wraca do starej drużyny na eliminacje WESG

João „felps” Vasconcellos zagra z SK Gaming w brazylijskich kwalifikacjach do amerykańskiego WESG. Informacja ta jest swego rodzaju niespodzianką, bo od pewnego czasu mówiło się, że to Ricardo „boltz” Prass trenuje i będzie grał z SK.

Także jeden z zawodników SK – Epitacio „TACO” de Melo – pisał na swoim koncie na Twitterze, że boltz weźmie z SK udział w każdym nadchodzącym turnieju, oprócz Majora i ECS. Felps przestał grać z SK w zeszłym miesiącu, czego powodem miało być słabnące zadowolenie z roli jaką pełnił w teamie. Boltz był więc stand-inem SK chociażby na turnieju EPICENTER, w którym team zgarnął główną nagrodę 500 tysięcy dolarów po finale z Virtus.pro.

W brazylijskich kwalifikacjach do WESG bierze udział 15 drużyn, a najlepsze z nich wezmą udział w amerykańskich finałach, zaplanowanych na luty przyszłego roku. W turnieju kwalifikacyjnym weźmie także udział drużyna Immortals – oni także mają tam skorzystać z usług stand-ina, a dokładniej Bruno „shz” Martinelli’ego, ale informacja ta nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez organizację.

Źródło: HLTV

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię