Strona głównaGryAktualnościZapowiedź szóstego sezonu Fall Guys

Zapowiedź szóstego sezonu Fall Guys

Po miesiącach oczekiwań przyszedł czas na kolejny sezon Fall Guys. Mediatonic wypuściło właśnie trailer kolejnej aktualizacji. 

30 listopada ma ujrzeć światło dzienne szósty sezon Fall Guys. Motywem przewodnim mają być huczne imprezy, który jak widać już po samym zwiastunie, zaowocuje wieloma kolorowymi skinami.

Zobacz: Icarus – znamy datę premiery i przerażające wymagania sprzętowe

Sezon wprowadzi do gry łącznie pięć nowych rund oraz 25 nowych kostiumów. Dwa z tych skinów będą efektem współpracy Mediatonic z Sony. Tym razem deweloperzy mają przenieść do swojej platformówki postaci z Ghost of Tsushima.

Większość fanów gry wie już dokładnie, jak przebiega każdy z sezonów. Pod koniec listopada dostaniemy nowy Battle Pass wypełniony kosmetycznymi przedmiotami, a w sklepach dalej będą pojawiać się regularnie różne przedmioty. Od paru sezonów popularny jest również system eventów. Jest to okazja na zdobycie ekskluzywnych skinów i dodatkowego doświadczenia do Battle Passa.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię