Strona głównaWiadomościZapowiedziano drugą część izometrycznego RPG-a Shadows: Awakening

Zapowiedziano drugą część izometrycznego RPG-a Shadows: Awakening

Czy będzie to hack&slash na miarę Titan Quest i Diablo? Pierwszy zwiastun z Shadows: Awakening potwierdza, że jest na co czekać.

Udane gry RPG z widokiem izometrycznym można by policzyć na palcach. Na myśl przychodzą tylko wielkie marki i oldschoolowe tutuły. Studio Kalypso Media również chce dołączyć swoje najnowsze dzieło do alei gwiazd. Kontynuacja wydanej w 2014 Shadows: Heretic Kingdoms już się produkuje i przywędruje na pecety w 2018.

Twórcy sporo czasu poświęcili na przygotowanie drugiej części Shadows: Awakening, jednakże długość pracy ma wpłynąć na poprawę wielu elementów gry. Przede wszystkim skupili się na obszernej fabule, która zapewni ponad 40 godzin rozrywki. Dobrze wróży jej pararelizm świata, gdzie żywi spotykają się z duchami w najciemniejszych zakątkach mapy. Wykreowany świat przesiąkać będzie mitami, legendarnymi potworami i ludzkim przeznaczeniem.

Do wyboru dostaniemy 3 bohaterów, a każdy z nich otrzyma własną ścieżkę zadań oraz osobną historię. Ich personalne umiejętności uzupełnią skonsumowane dusze 15 welkich wojowników. W trakcie przechodzenia lokacji poznamy, jak powinien wyglądac rozbudowany crafting i system nagradzania za zakończone misje. Cieszy również to, że wszystkie dialogi postaci są w pełni udźwiękowione, więc nadwyrężanie wzroku jest tu tylko alternatywą.       

 

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię