Strona głównaWiadomościZasiądź za kierownicą buggy i zdobądź laptopa Lenovo Legion Y720

Zasiądź za kierownicą buggy i zdobądź laptopa Lenovo Legion Y720

Lenovo oraz X-kom postanowiły wykorzystać potencjał Rocket League i zorganizować niecodzienny turniej. Niecodzienny bo oparty nie tylko o rozgrywki przed monitorem, ale też na prawdziwej arenie.

Zanim jednak przejdziemy do finału, bo to on będzie rozgrywany „na żywo”, chętni do udziału w turnieju będą musieli przejść przez eliminacje. O liście uczestników zdecydują zaproszeni jutuberzy, z których każdy zaprosi jednego uczestnika. Póki co wiadomo, że w turnieju wezmą udział Jcob i Ziemniak, ale nie wyłonili oni jeszcze swoich faworytów. By otrzymać szansę stania się jednym z nich należy odpowiedzieć na przygotowane przez jutuberów pytania, publikowane w ich social mediach. Informacje o kolejnych gwiazdach Youtube, którzy wybiorą swoich zawodników będą pojawiać się już wkrótce na stronie wydarzenia lenovolevel.pl, kanale X-kom oraz na kanałach Jutuberów.

Gdy zakończą się eliminacje, wystartuje etap półfinałów – to właśnie ten moment turnieju, który będzie rozgrywany na żywo. Miejscem zmagań będzie wrotkarnia w Warszawie, przygotowana tak, by przypominać arenę zmagań sportowych wielkiego formatu, a zawodnicy grać będą na komputerach przygotowanych przez Lenovo. Najlepsze jednak dziać się będzie na koniec. W finale zawodnicy z komputerów przesiądą się do samochodów typu buggy i rozegrają prawdziwy mecz w piłkę… samochodową. Komentatorami tego spotkania będą Rock i Izak, a transmisja pojawi się na ich kanałach. Główną nagrodą turnieju będzie laptop Lenovo Legion Y720 (z jego recenzją na naszych łamach możecie zapoznać się tutaj).

Źródło: Lenovo

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię