Strona głównaWiadomościZasilacz Thermaltake Toughpower iRGB PLUS 1250W Titanium

Zasilacz Thermaltake Toughpower iRGB PLUS 1250W Titanium

Thermaltake zapowiedział nowy zasilacz Toughpower iRGB PLUS 1250W Titanium dedykowany dla amatorów podkręcania i najwyższej wydajności podzespołów. Pozwala manualnie zarządzać przepływem energii, natychmiast reagować w sytuacji niebezpiecznej dla komputera, a przy tym świeci się jak świąteczna choinka. 

Komputer zawdzięcza swoje końskie zdrowie wytrzymałemu zasilaczowi, który zna potrzeby energetyczne każdego pojedynczego komponentu. W przypadku, gdy wewnątrz jednostki ukrywamy technologiczne potwory, wówczas przyda się zasilacz o wyjątkowej mocy. Niezawodny, pewny swojej roli i wykonany z najwyższej jakości materiałów.

Thermaltake z dumą prezentuje jedno z takich urządzeń. Toughpower iRGB PLUS 1250W Titanium jest niczym mała elektrownia jądrowa o stabilnym rdzeniu oraz solidnej budowie wzbogaconej o podświetlenie RGB.

Tenże model oferuje porządną pojedynczą linię o mocy 12 V, która wytrzymuje przeciążenie powyżej 100 A. Sprzyja to w czasie poważnego overclockingu GPU i CPU zapewniając miarową pracę podzespołów wystawionych na większe obciążenie. Duża odpowiedzialność za stateczną pracę spada na układ MCU, który nadzoruje przepływ energii do poszczególnych części, dzięki czemu automatycznie kontroluje ogólną wydajność urządzenia.

Wraz z zasilaczem otrzymamy aplikację dla urządzeń mobilnych, dzięki której możemy administrować poborem energii i przydzielać ją w sposób automatyczny lub manualny. Jedną z jej głównych opcji jest informowanie o nagłych alertach, a w tym podczas sytuacji awaryjnych. Oprogromowanie pozwala szybko zareagowac w trakcie niebezpiecznych wydarzeń, np. umożliwiając zdalne wyłączenie komputera. Ponadto przy użyciu smartfona możemy zaplanować czas zamknięcia systemu tuż po wykonaniu konkretnych zadań. 

W skład wyposażenia Toughpower iRGB PLUS 1250W Titanium wchodzi okablowanie w zupełności wystarczające do zasilania najbardziej prądożernych kart graficznych, kilkunastordzeniowych procesorów, 16 dysków SATA i wiele więcej:

  • 1x EPS 12V 8-pin
  • 1x ATX 12V 4+4-pin
  • 4x PCI-E 6+2-pin
  • 1x ATX 24-pin
  • 4x Molex 4-pin
  • 4x PCI-E 8-pin
  • 16x SATA 5-pin
  • 1x FDD 4-pin

Warto również wspomnieć o jego artystycznej naturze, gdyż posiada szeroki system podświetlenia RGB podzielony na 12 w pełni konfigurowalnych sekcji. Barwy podświetlenia nie są w żaden sposób ograniczone. Mamy w sumie 16,8 miliona pomysłów na każdą strefę. Co więcej, możemy wybrać jeden z dostępnych trybów, tu np.: fala, oddychanie, stały kolor, muzyka (diody reagują na sygnały wygenerowane przez kartę dźwiękową).

Producent zapowiedział, że Toughpower iRGB PLUS 1250W Titanium pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Na informację o cenie katalogowej musimy poczekać. Zakup warty przemyślenia, gdyż na sprzęt nałożono 10 lat gwarancji, a jest to rzadkość wśród sprzętu komputerowego.

Źródło: techpowerup.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię