Strona główna Wiadomości Targi i konferencje Zbliża się rozdanie Golden Joystick Awards dla najlepszych talentów w branży gier

Zbliża się rozdanie Golden Joystick Awards dla najlepszych talentów w branży gier

- Reklama -

Jeszcze w tym miesiącu największe talenty w branży gier zostaną uhonorowane prestiżowymi nagrodami Złotych Joysticków. W tym roku statuetki otrzymają najlepsze tytuły oraz talenty z branży gier.

Tegoroczne rozdanie będzie promowane również przez stowarzyszenie UKIE z Wielkiej Brytanii wspierające branżę gier komputerowych. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 16 listopada w Londynie. Jeżeli jednak nie jest Wam po drodze do Wielkiej Brytanii to spokojna głowa, całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo.

Dan Dawkins główny organizator imprezy powiedział:

Dokładamy wszelkich starań, aby mieć pewność, że tegoroczna edycja Golden Joystick jest najlepszą z dotychczasowych imprez. Tym razem zmieniliśmy kategorie, w jakich przyznajemy nagrody, aby zapewnić graczom jak najwięcej zabawy i uhonorować najlepsze tytuły, jakie pojawiły się w 2018 roku.

Czuję w kościach, że grą roku będzie Red Dead Redemption 2. Dalej typuję Marvel Spider-Man, Forza Horizon 4, której recenzje możecie przeczytać tutaj. A Wy macie swoje typy? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE