Strona głównaWiadomościZdobądź specjalne przedmioty w grach EA, EA SPORTS i DICE. Niespodzianki na...

Zdobądź specjalne przedmioty w grach EA, EA SPORTS i DICE. Niespodzianki na premierę Star Wars: Battlefront 2

Do premiery kolejnego epizodu filmowych Gwiezdnych Wojen został już tylko nieco ponad miesiąc. Jeszcze szybciej, bo 17 listopada ukaże się Star Wars: Battlefront 2. Jest więc czas na odświeżenie sobie poprzednich części obu tytułów, albo… uczczenie tego wydarzenia tak, jak zrobili to EA, EA SPORTS i DICE.

Firmy te przygotowały zestaw specjalnych przedmiotów dostępnych w grach Battlefield 1, FIFA 18, NHL 18 oraz NBA LIVE 18. Zobaczmy po kolei, co znajdziemy w każdej z nich.

Battlefield 1:

Dla fanów tej gry ludzie z EA oraz DICE przygotowali nową broń białą. Jest to pałka bojowa Totokia, wywodząca się z wysp Fidżi, która zawędrowała aż na fronty I Wojny Światowej. W grze będzie dostępna od 8 listopada 2018 do 3 grudnia 2019.

FIFA 18 / NHL 18 / NBA LIVE 18

Natomiast dla miłośników wirtualnych boisk, lodowisk i parkietów koszykarskich programiści EA SPORTS przygotowali zestaw strojów inspirowanych oddziałem Inferno. W FIFA 18 stroje będą dostępne od dziś (7 listopada) do 28 listopada w Ultimate Team. Również w trybie Ultimate Team będą dostępne stroje Inferno dla graczy NHL 18, ale w tym przypadku otrzymają je Ci, którzy zalogowali się do gry przed 1 listopada tego roku. Jeśli zaś chodzi o NBA LIVE 18 to oprócz strojów dostępne będą specjalne motywy graficzne dla hal i parkietów, a otrzymają je Ci, którzy rozegrają specjalnie z tej okazji przygotowane wydarzenia. Czas na ich rozegranie to od dziś do 14 listopada.

Życzymy udanych łowów i do zobaczenia na serwerach Star Wars: Battlefront 2.

Źródło: EA

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię