Strona głównaEsportZeus i seized wracają do Natus Vincere!

Zeus i seized wracają do Natus Vincere!

Jeszcze kilka dni temu wydawało się to niemożliwe. Tymczasem dzisiaj powrót Danylo ‘Zeusa’ Teslenko i Denisa ‘seizeda’ Kostina do Natus Vincere stał się faktem. Informacja została potwierdzona przez organizację.

Mniej więcej rok temu Zeus został wyrzucony z Natus Vincere, aby zrobić miejsce dla S1mple’a. Ta zmiana nie okazał się najlepsza dla drużyny. Gracze z Europy Wschodniej mieli spore problemy, aby osiągnąć jakikolwiek sukces, czego efektem była utrata statusu legendy na ostatnim Majorze. Tymczasem Zeus świetnie radził sobie w Gambit i wygrał turniej w Krakowie. Teraz Danylo Teslenko wraca do organizacji, a dokładniej mówiąc – został wykupiony. Decyzja po części jest podyktowana postanowieniem pozostałych graczy Gambit, którzy zdecydowali się wyrzucić trenera Mikhaylo ‘Kane’a’ Blagina. Zeus przyjaźni się z nim od wielu lat i zapowiedział, że odejdzie razem z nim. Tak też się stało.

Jeszcze dziwniejsza jest sytuacja Denisa ‘seizeda’ Kostina, który dosłownie kilka dni temu opuścił Natus Vincere razem z GuardiaNem. Po krótkiej rozłące wraca teraz do drużyny. Jestem przekonany, że to bardzo dobra decyzja. Dopóki nie musiał liderować drużynie, zawsze był bardzo solidnym zawodnikiem. Może nigdy nie wyrósł na gwiazdę, ale przecież drużyny CS:GO nie mogą się składać z samych gwiazd. Do gry potrzebni są to supporterzy, a w takiej roli seized jest świetny.

Źródło: HLTV.org

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię