Strona głównaWiadomościHardwareZnamy cenę AMD Radeon RX 6700 XT Hellhound od firmy PowerColor

Znamy cenę AMD Radeon RX 6700 XT Hellhound od firmy PowerColor

Najnowszy AMD Radeon RX 6700 XT swoją premierę sklepową ma mieć za dwa dni, ale już dzisiaj u naszych czeskich sąsiadów ruszyły oferty przedsprzedaży i niestety ceny są porażające. Prezentowany model PowerColor kosztuje 166% ceny sugerowanej.

Firma PowerColor od wielu lat specjalizuje się w produkcji kart graficznych z układami graficznymi AMD. Do swojego portfolio dodała właśnie nowe karty graficzne z rodziny Hellhound, które mają dołączyć do pozostałej magicznej gromadki kart graficznych typu Red Devil czy Red Dragon.

Najnowszą kartę graficzną AMD Radeon RX 6700 XT Hellhound możemy już kupić na Czeskim portalu aukcyjnym za skromne 1250 USD. Jest to wzrost ceny od sugerowanej przez producenta o 166%, cena sugerowana to dużo bardziej rozsądne 479 USD. Wystawiający tę aukcję jak sugeruje zdjęcie, jest w posiadaniu znacznej liczby tych kart graficznych i zamierza zarobić na nich tyle, ile się da.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

1 KOMENTARZ

  1. „Prezentowany model PowerColor kosztuje 166% ceny sugerowanej.” to coś zupełnie innego niż „Jest to wzrost ceny od sugerowanej przez producenta o 166%”. W jednym przypadku mamy 166% ceny bazowej (a więc wzrost o 66%), a w drugim 266% ceny bazowej (wzrost o 166%).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię