Strona głównaWiadomościRozrywkaZnamy czas i miejsce wydarzeń w serialu Władca Pierścieni

Znamy czas i miejsce wydarzeń w serialu Władca Pierścieni

Najdroższy serial w historii cały czas składa się głównie z samych tajemnic. Jedna z nich została rozwiązana – poznaliśmy czas i miejsce akcji.

Ogromne przedsięwzięcie jaki jest serial Władca Pierścieni to obecnie jedna z najpilniej strzeżonych tajemnic Amazonu. Dzięki nowym informacjom, jakie pojawiły się na Twitterze możemy stwierdzić gdzie i kiedy rozegra się historia opowiedziana w serialu.

W produkcji zobaczymy wydarzenia rozgrywające się w II erze Śródziemia. Trwała ona 3441 lata słoneczne. Rozpoczęła się w momencie ostatecznego pokonania Morgotha, czyli mistrza Saurona, a zakończona wraz z upadkiem Władcy Ciemności. Wydarzenia z tego okresu zostały opisane głównie w Silmarillionie oraz częściowo w przypisach do Władcy Pierścieni. To właśnie w tym czasie zostały m.in. wykute Pierścienie Władzy, a krasnoludzi pojawili się w Morii. Miejscem akcji najprawdopodobniej będzie Numenor, wielkie królestwo ludzi oraz częściowo Śródziemie.

Zanim jednak przyjdzie nam obejrzeć pierwszy odcinek serialu minie sporo czasu. Jego premiera jest planowana na 2021 rok.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię