Strona głównaGryAktualnościTwórcy Dark Souls i Bloodborne zainteresowani Battle Royale

Twórcy Dark Souls i Bloodborne zainteresowani Battle Royale

Dark Souls jest serią, która nie wybacza błędów i może być przyczyną nerwic oraz uszkodzenia padów i klawiatur w przypływach bezsilnej złości po setnej śmierci. Wygląda na to, że From Software może zaserwować graczom kolejny tytuł. Co byście powiedzieli na Battle Royale w klimatach Dark Souls?

W jednym z wywiadów Hidetaka Miyazaki z From Software zapytany o Battle Royale odpowiedział:

Zawsze istnieje taka możliwość. Te gry są zdecydowanie zabawne i interesują nas schematy, w jakich działają. Jeśli to zrobimy, to może wyglądać to trochę inaczej, ale jesteśmy zainteresowani i bierzemy taką możliwość przyszłości. Pewnego dnia wezmę się za to.

Zobacz: Rainbow Six Siege bez trybu Battle Royale

Gra typu souls pasowałaby do trybu royale, tylko wymagałby lekkich modyfikacji. Jednak bardziej prawdopodobne, że From Software użyłoby innej marki na stworzenie gry tego typu gry. Armored Core nadawałby się do tego idealnie. Możliwe, też, że na potrzeby rozgrywki BR deweloper stworzy osobne IP. Głównie po to, żeby przetestować jak gra tego typu się przyjmie, a w przypadku porażki nie będzie łączona z inną serią studia.

Swoją drogą to trochę zaskakujące, że Miyazaki ma tak dobrą opinię o grach battle royale. Sam jest liderem w tworzeniu tytułów dla jednego gracza.

Zobacz: EA niezadowolone ze sprzedaży Battlefielda V. Gra powinna mieć tryb battle royale kosztem kampanii…

A Wy co sądzicie na ten temat, chcielibyście zagrać w battle royale w klimatach Dark Souls lub Bloodborne? Wg mnie mogłoby się to sprawdzić, tylko poza samymi graczami na mapie powinni być również inni przeciwnicy, coś na wzór trybu Blackout.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię