Strona głównaGryAktualnościZnamy datę premiery Apex Legends na Nintendo Switch

Znamy datę premiery Apex Legends na Nintendo Switch

O tym, że Apex Legends trafi na konsolę Nintendo Switch wiedzieliśmy już od zeszłorocznych wakacji. Teraz w końcu poznaliśmy datę premiery Apex Legends na Nintendo Switch. Tytuł ma zadebiutować w drugim tygodniu marca 2021.

Tytuł ten, będzie w pełni kros-platformowy, więc grając na konsoli Nintendo będziemy grać z graczami, którzy posiadają Apex Legends na innych konsolach do gier. Za konwersję tytułu na Nintendo Switch odpowiada studio Panic Button, które w przeszłości dostarczyło takie tytuły na konsolę Nintendo jak: Doom, Wolfenstein II, Rocket League i inne. Więc możemy być pewni, że konwersja, będzie udana.

Tuż przed debiutem gry na Switcha, zadebiutuje ósmy sezon gry. Otrzymamy w nim sporo nowości, w tym nowego Agenta – Fuse, mapa King’s Canyon zostanie przebudowana, oraz już standardowo otrzymamy nowy battle pass.

Gra jest dostępna komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PS4. Na najnowszych konsolach Xbox Series X|S oraz PS5 możemy grać poprzez tryb zgodności ze starszymi konsolami.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię