Strona głównaWiadomościHardwareAMD obiecuje, że na rynku pojawią się większe ilości kart graficznych AMD...

AMD obiecuje, że na rynku pojawią się większe ilości kart graficznych AMD Radeon RX 6900/6800

Premiera najnowszych kart graficznych AMD Radeon RX 6900/6800, nie należała na do najbardziej udanych. Spowodowane to było praktycznie zerową dostępnością tych kart graficznych.

Teraz AMD obiecuje, że nowe karty graficzne na rynku pojawią się w większych ilościach i że w końcu gracze, będą mogli położyć na nich swoje ręce. Niestety jak to z obietnicami bywa, są to tylko obietnice. Według oficjalnych informacji, które przedstawił Richie Corpus, czyli Senior Director w Radeon Technologies Group, większa dostępność kart graficznych ma być już w pierwszym kwartale 2021, jak na razie minął styczeń, a kart graficznych AMD jak nie było, tak nie ma.

Co więcej, na niską dostępność rdzeni graficznych AMD Radeon RX 6900/6800 zaczynają skarżyć się producenci zewnętrzni. Którzy też, w tych czasach gdzie popyt wielokrotne przekracza podaż, też chcieliby zarobić. Czy AMD będzie w stanie dostarczyć większą liczbę kart graficznym w pierwszym kwartale 2021 dowiemy się pod koniec marca. Niestety z naszych obserwacji wynika, że jest mało prawdopodobne, ale bardzo chcemy, żebyśmy akurat w tym momencie byli w błędzie. Ponieważ sytuacja na rynku kart graficznych jest tak zła, jak nigdy dotąd.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię