Strona główna Wiadomości Hardware AMD obiecuje, że na rynku pojawią się większe ilości kart graficznych AMD...

AMD obiecuje, że na rynku pojawią się większe ilości kart graficznych AMD Radeon RX 6900/6800

- Reklama -

Premiera najnowszych kart graficznych AMD Radeon RX 6900/6800, nie należała na do najbardziej udanych. Spowodowane to było praktycznie zerową dostępnością tych kart graficznych.

Teraz AMD obiecuje, że nowe karty graficzne na rynku pojawią się w większych ilościach i że w końcu gracze, będą mogli położyć na nich swoje ręce. Niestety jak to z obietnicami bywa, są to tylko obietnice. Według oficjalnych informacji, które przedstawił Richie Corpus, czyli Senior Director w Radeon Technologies Group, większa dostępność kart graficznych ma być już w pierwszym kwartale 2021, jak na razie minął styczeń, a kart graficznych AMD jak nie było, tak nie ma.

Co więcej, na niską dostępność rdzeni graficznych AMD Radeon RX 6900/6800 zaczynają skarżyć się producenci zewnętrzni. Którzy też, w tych czasach gdzie popyt wielokrotne przekracza podaż, też chcieliby zarobić. Czy AMD będzie w stanie dostarczyć większą liczbę kart graficznym w pierwszym kwartale 2021 dowiemy się pod koniec marca. Niestety z naszych obserwacji wynika, że jest mało prawdopodobne, ale bardzo chcemy, żebyśmy akurat w tym momencie byli w błędzie. Ponieważ sytuacja na rynku kart graficznych jest tak zła, jak nigdy dotąd.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE