Strona głównaWiadomościZnamy datę rozpoczęcia Halloweenowego Terroru w Overwatch

Znamy datę rozpoczęcia Halloweenowego Terroru w Overwatch

W tym miesiącu rusza kolejny event w świecie Overwatcha. Po raz kolejny będzie to Halloweenowy Terror, w którym bohaterowie wcielą się w postacie znane z horrorów. Blizzard zdradził nawet datę rozpoczęcia wydarzenia i pokazał dwa nowe skiny do postaci.

Halloweenowy Terror rozpocznie się dokładnie 10 października. Na ten moment nie wiadomo, o ile skinów wzbogaci się biblioteka gry, ale możemy mieć pewność co do dwóch, których Blizzard pokazał na krótkiej zapowiedzi – McCree oraz Żniwiarza (Reaper). W zeszłym roku dzięki eventowi z okazji Halloween dodano aż 116 różnych przedmiotów. W grze pojawiło się wiele świetnych skinów, jak chociażby Dr. Junkenstein, czy też zwycięskie pozy z grobami.

W tym roku możemy liczyć na podobne przedmioty, wypadające ze specjalnych skrzynek dostępnych tylko i wyłącznie w trakcie eventu. Po zakończeniu Halloweenowego Terroru w Overwatch przedmiotów nie da się ani zdobyć, ani nawet kupić. Nie wiadomo też, ile będą kosztować skiny specjalne. Rok temu były sporo droższe od skórek o takiej samej rzadkości występowania, ale już przy letnim evencie sportowym zostały obniżone. Liczę też na powrót trybu gry w kooperacji na styl Zemsty Dr. Junkensteina.

Źródło: Slingshot Esports

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię