Strona głównaEsportZnamy grupy ESG Tour Mykonos 2017. Z kim zagrają Virtus.pro?

Znamy grupy ESG Tour Mykonos 2017. Z kim zagrają Virtus.pro?

W dniach 7-10 września rozegrany zostanie niecodzienny turniej CS:GO. Osiem drużyn zjedzie się do luksusowego apartamentu na greckiej wyspie Mykonos, aby powalczyć o łączną pulę nagród 235 tys. dolarów. Wśród zaproszonych zespołów jest również Virtus.pro.

Organizatorzy podali dzisiaj podział na grupy, jaki będzie obowiązywać w trakcie turnieju. Osiem zespołów zostało podzielonych na dwa zbiory po cztery drużyny. W każdej grupie obowiązywać będzie system podwójnej eliminacjami z meczami BO1 w drabince wygranych i BO3 w drabince przegranych. Awans uzyskają pod dwa najlepsze zespoły, które trafią do playoffów. Półfinały również zostaną rozegrane w systemie BO3, ale finał to już BO5.

W pierwszej grupie trafiły na siebie drużyny Gambit Esports, ale już bez Zeusa w składzie, SK Gaming, Heroic oraz Mousesports. To bardzo ciekawa i wyrównana grupa, chociaż największy faworytem są bez wątpienia gracze z Brazylii. Na ten moment trudno wskazać drugą drużynę. Z kolei w grupie B zmierzą się Virtus.pro, BIG, Team Liquid oraz EnVyUs. Trzeba uczciwie powiedzieć, że odpadnięcie Polaków w fazie grupowej będzie zaskoczeniem i fatalnym rezultatem.

Turniej rozgrywany będzie na greckiej wyspie Mykonos. Odbędzie się w dniach 7-10 września. Łączna pula nagród to 235 tys. dolarów.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię