Strona głównaGryZnamy już dokładną datę uruchomienia Fallout 76 B.E.T.A. na wszystkich platformach

Znamy już dokładną datę uruchomienia Fallout 76 B.E.T.A. na wszystkich platformach

Kilka miesięcy temu Bethesda ogłosiła, że Fallout B.E.T.A. rozpocznie się w październiku. Dzisiaj deweloper podał więcej szczegółów na ten temat. Wszystko znajdziecie w tym artykule.

Bethesda ogłosiła dzisiaj, że zamknięte testy beta Fallout 76 rozpoczną się 23 października dla graczy Xbox One. Następie 30 października do testów przystąpią gracze PC oraz PS4. Należy jednak mieć na uwadze, że w podanych terminach serwery gry nie będą dostępne przez cały czas, tylko w określonych godzinach. Bethesda chce w ten sposób dokładnie przetestować serwery przed oficjalnym dniem premiery gry.

Oficjalny komunikat w tej sprawie:

Każdego dnia gra może trwać od czterech do ośmiu godzin. Zebranie jednocześnie jak największej liczby graczy w tych przedziałach czasowych jest naszym głównym celem. Potem naprawimy to co musimy naprawić i znowu, i znowu, aż do samego startu. Damy w tym czasie wszystkim możliwość zagrania bo potrzebujemy mieć jak najwięcej graczy.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, aby uzyskać dostęp do zamkniętych testów należy zamówić Fallout 76 w przedsprzedaży. Na chwilę obecną nie ma innej opcji, a szkoda. Jak zapowiedziała wczoraj Bethesda możemy też zapomnieć o możliwości grania z przyjaciółmi posiadającymi inne platformy.

A na deser świeżutkie intro z gry:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię