Strona głównaGryCross-play w Fallout 76? Nie dla gracza to…

Cross-play w Fallout 76? Nie dla gracza to…

Jedną z najbardziej gorących wiadomości tego dnia było niespodziane potwierdzenie przez Sony wejścia w cross-play. Producent zapowiedział, że przygodą rozpoczyna się od Fortnite jednak lista tytułów będzie rozszerzana. Na liście nie znajdziemy jednak Fallouta 76.

Według Pete’a Hinesa, cross-play w Fallout 76 nie będzie miał teraz miejsca. Na chwilę obecną Bethesda koncentruje całe swoje siły na przygotowanie wersji Beta Fallout 76.

Poniżej wątek z twittera poruszający tą kwestię:

Po dzisiejszej wiadomości na temat wsparcia Sony cross-playu wydawało się, że Fallout 76 byłby idealnym tytułem. Co najdziwniejsze wcześniej Bethesda zarzucała, że to właśnie przez Sony nie będzie opcji grania pomiędzy platformami w Fallout 76. Niewykluczone, że taka opcja pojawi się w dalszej perspektywie.

Fallout 76 trafi na PC i konsole już w listopadzie i będzie to pierwsza wieloosobowa gra z serii. Jednak według dewelopera mechanika rozgrywki będzie różniła się zaledwie w 20%, solowe doświadczenie ma być podobne jak w Fallout 4. Oby tylko nie okazał się kalką. W każdym razie już niedługi będziemy mieli okazję się przekonać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię