Strona głównaGryAktualnościZnamy pierwsze szczegóły na temat WRC 8. Na rajdowe trasy wyjedziemy we...

Znamy pierwsze szczegóły na temat WRC 8. Na rajdowe trasy wyjedziemy we wrześniu

Fani cyfrowych rajdów już mogą zacierać ręce – właśnie ogłoszono szczegóły dotyczące ósmej części serii WRC. Premiery możemy spodziewać się we wrześniu.

Niedawno, w ramach styczniowego Games With Gold, otrzymaliśmy dostęp do WRC 6. Tak więc można spokojnie przygotowywać się do premiery ósmej już części tej bardzo popularnej serii rajdowej. WRC 8 ma pojawić się na czterech głównych platformach do grania – PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch. W przygotowywanej odsłonie ma się pojawić między innymi nowa fizyka jazdy, bardziej dopracowana pod względem symulacji różnic pomiędzy różnymi nawierzchniami. Poza tym na wirtualnych trasach mają pojawić się zmienne warunki pogodowe, które nie pozostaną oczywiście bez wpływu na nasz komfort prowadzenia pojazdu i osiągane wyniki.

Zobacz: Dirt Rally 2 zapowiedziane – takiego realizmu w wyścigach jeszcze nie było?

Tak nowa gra prezentuje się na opublikowanym dzisiaj trailerze:

 

W grze pojawi się 50 zespołów, a w trybie kariery trafimy do 14 państw i przejedziemy ponad setką OS-ów. Ponieważ twórcy gry posiadają oficjalną licencję, w WRC 8 zobaczymy całą światową czołówkę rajdów samochodowych, jak również niższe serie wyścigowe – WRC 2 i WRC Junior.

A skoro przy samochodówkach jesteśmy – jakie wyścigi są Waszymi ulubionymi?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię