Advertisement
Strona głównaGryDirt Rally 2 zapowiedziane - takiego realizmu w wyścigach jeszcze nie było?

Dirt Rally 2 zapowiedziane – takiego realizmu w wyścigach jeszcze nie było?

W kolejnej odsłonie Dirta będzie jeszcze trudniej wskoczyć na fotel lidera wyścigu. Twórcy gry nauczą pokory nawet zawodowców.

Zaczęło się od plotek i przecieków, a skończyło na oficjalnej zapowiedzi. Udostępnione wcześniej zdjęcie z byłym pilotem rajdowym okazało się namacalnym dowodem na istnienie kontynuacji najbardziej realistycznej gry studia Codemaster. Na PC, Xbox One i PS4 wjedzie Dirt Rally 2.

Kluczyk w stacyjce licencjonowanych aut przekręcimy już 26 lutego 2019. Do naszej dyspozycji zostaną oddane różne gatunki samochodów, a w tym SUV-y, klasyki rajdów, a także sportowe poskramiacze szos. Przejedziemy się nimi na popularnych trasach USA, Australii, Finlandii, a nawet w Polsce, lawirując między dziurami w jezdni.

Trzeba przygotować się jednak na to, że rozgrywka nie będzie zbyt lekka. Zachowanie auta na drodze ma być nowym doświadczeniem nawet dla fanów symulatorów. Dużą rolę odegra reakcja kół na nawierzchnię i różny poziom sterowności. Posiadanie prawka w rzeczywistości nie pomoże w bezbłędnym zaliczeniu odcinka. No, chyba że dodatkowo jest się profesjonalnym rajdowcem WRC…

Na zachętę mamy dla was pierwszy trailer Dirt Rally 2 – przed odpaleniem zapnijcie pasy, bo będzie bujać.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię