Strona głównaEsportZnamy podział na grupy i harmonogram gier w Spodku na ESL One...

Znamy podział na grupy i harmonogram gier w Spodku na ESL One Katowice 2018

Jeżeli nie mogliście się doczekać pierwszych szczegółów na temat nadchodzącego Intel Extreme Masters Katowice 2018 to mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość. Wiadomo już jak będzie wyglądać 'czasówka’ rozgrywek w Spodku.

Jak widać na powyższej grafice, sobotni start całego wydarzenia zaplanowano na godzinę 11:25 – to, jeśli mnie pamięć nie myli, o godzinę wcześniej niż startował turniej League of Legends w zeszłym roku. Po nim zaplanowano jeden (!) ćwierćfinał – o godzinie 12:00 – i dwa półfinały – o 15:50 i 19:40. Wygląda więc na to, że w sobotę opuścimy Spodek stosunkowo późno w nocy – chyba, że dojdzie do jakiś dziwnych zdarzeń z udziałem ochrony. 😉
Jak również niestety wynika z powyższej rozpiski, fani DOTA 2 niestety znaleźli się w jeszcze gorszej sytuacji niż fani CS-a – Ci drudzy w Spodku zobaczą „aż” dwa ćwierćfinały, w przypadku DOTA 2 mamy do czynienia z zaledwie jednym. 

Jeśli zaś chodzi o niedzielę to rozgrywki rozpoczną się wyjątkowo późno jak na Intel Extreme Masters, bo od pre-show o 14:25, natomiast wielki finał polskiego Majora DOTA 2 rozpocznie się o 15:00. Ceremonię wręczenia nagród zaplanowano na godzinę. 20:45.

Poznaliśmy także podział na grupy w katowickim turnieju. Grupa A to Team Liquid (triumfatorzy The International 7), które zagra z Effect, OG, które zmierzy się z Vici Gaming, Mineski zagra z Complexity Gaming, a Optic Gaming fazę grupową zacznie meczem z Virtus.pro. Natomiast w grupie B polskie Team Kinguin zagra z Newbee, Team Secret z Infamous, LGD Gaming spotka się z Evil Geniuses, a Natus Vincere będzie rywalizować z fnatic.

Trzymamy kciuki za polską formację i mamy nadzieję, że zobaczymy ich na głównej scenie katowickiego Spodka.

Źródło: ESL

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię