Strona głównaWiadomościKolorowe obudowy dla graczy od Raidmax

Kolorowe obudowy dla graczy od Raidmax

Raidmax zaprezentował dziś swoje nowe skrzyneczki serii Gama ATX. Obudowy mid-tower, średniej wysokości. Wykonane ze szkła, metalu i tworzywa ABS, swoim kształtem i kolorem mogą wprowadzić nieco ożywienia do pokoju gracza.

Przedni bulwiasty panel został wykonany z tworzywa ABS, dostępny jest w czterech kolorach – białym, czarnym, jasnozielonym i pomarańczowym. Kontrastują z nim matowe czarne pionowe listwy. Lewy panel wykonany jest z hartowanego szkła o grubości 4 mm.

Wnętrze obudowy zostało podzielone na trzy części. W górnej komorze znajduje się miejsce przeznaczone na płytę główną, zamknięta z jednej strony dolna część jest przestrzenią dedykowaną dla zasilacza i dwóch dysków twardych 3,5 cala. Miejsce na kolejne dwa dyski 2,5 cala zostało umieszczone w przestrzeni za płyta główną. Na przednim panelu znajduje się miejsce na trzy wentylatory o średnicy 120 mm lub dwa o średnicy 140 mm. Podobnie na górnym panelu możemy zamontować dwa wentylatory 140 mm lub trzy 120 mm, brak informacji o filtrze przeciw kurzowym. Przedni panel skrywa dwa porty USB 3.0 oraz gniazda audio jack. Na chwilę obecną producent nie ujawnił cen nowego modelu.

Dość ciekawa propozycja. Pozostaje tylko kwestia ceny i jakości plastiku. Co sądzicie o tego typu kolorowych obudowach, hit czy kit? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: techpowerup

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię