Strona głównaWiadomościZobacz 30-minutową rozgrywkę z trybu multiplayer Call of Duty: WWII

Zobacz 30-minutową rozgrywkę z trybu multiplayer Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII ma być wielkim powrotem serii do czasu II Wojny Światowej. Gracze na całym świecie ze zniecierpliwieniem czekają na premierę gry. Tymczasem już teraz możemy sprawdzić jak prezentuje się tryb multiplayer i to aż na 30-minutowym filmie z rozgrywką.

Activision i studio Sledgehammer stoją przed nie lada wyzwaniem. Od kilku lat seria Call of Duty sięgała coraz dalej w przyszłość aż w końcu doczekaliśmy się walk w kosmosie. Sterowani przez graczy żołnierze korzystali z futurystycznych broni, dronów, laserów i plecaków odrzutowych. Teraz to wszystko trzeba wyrzuć do śmieci i wrócić na Ziemię. Dlatego wiele osób może mieć obawy, czy Call of Duty: WWII się uda. Pewnego rodzaju podpowiedzią może być najnowszy film z 30-minutową rozgrywką w trybie multiplayer.

Jak widać na wideo, w grze nie będzie biegania po ścianach i dronów. To sprawa dość oczywista, w końcu mówimy o wydarzeniach historycznych, które odbywały się w latach 1939-1945. Ówczesny rozwój technologiczny nie stał na tak wysokim poziomie jak dzisiaj. Na filmie możemy zobaczyć klasyczną rozgrywkę, w której główne role odgrywają tradycyjne karabiny, pistolety, granaty i pojazdy.

Call of Duty: WWII ma zadebiutować 4 listopada na Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych (PCMR!). Gra tworzona jest przez studio Sledgehammer, czyli to samo, które stworzyło Call of Duty: Advanced Warfare.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię