Strona głównaWiadomościLaptop dla graczy z własnym grawerem? Taką usługę oferuje Hyperbook

Laptop dla graczy z własnym grawerem? Taką usługę oferuje Hyperbook

Hyperbook to polska firma, która ma w swojej ofercie przede wszystkim sprzęty dla graczy. W portfolio rodzimego producent znajdziemy między innymi desktopy oraz notebooki. W przypadku tych drugich można pokusić się o ciekawą personalizację w postaci graweru na klapie ekranu.

Oferta dostępna jest za pośrednictwem strony Hyperbook. Usługę grawerowania możemy zamówić razem z jednym z laptopów polskiego producenta. Usługa taka kosztuje 200 zł, więc nie jest to szczególnie duży wydatek, a pozwala nam na stworzenie wyjątkowego komputera przenośnego. To, co wygrawerujemy na klapie matrycy, zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Wystarczy tylko dysponować odpowiednim projektem. Można na przykład umieścić na klapie własny nick, logo drużyny lub ulubioną postać. Ograniczeniem jest wyobraźnia!

Od razu uprzedzamy pytania – nie ma powodów, aby martwić się o jakość grafiki. Grawer wykonywany jest przy pomocy bardzo precyzyjnego lasera, który doskonale potrafi oddać nawet najmniejsze szczegóły projektu. Jednym ograniczeniem jest kolor. Z powodów technologicznych grawer może mieć tylko jedną barwę, ale z drugiej zachowujemy dzięki temu elegancję.

Poniżej możecie zobaczyć kilka projektów, które do tej pory zostały zrealizowane przez Hyperbooka. Pierwszych niech rzuci kamień ten, który myśli, że nie wygląda to świetnie.

Źródło: Hyperbook

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię