Strona głównaWiadomościHardwareZotac do swojego oprogramowania Firestorm dodaje obsługę GeForce RTX 3090 Ti, 3080...

Zotac do swojego oprogramowania Firestorm dodaje obsługę GeForce RTX 3090 Ti, 3080 Ti oraz 3070 Ti

Japoński serwis Japanese PC Mania prześwietlił oprogramowanie firmy Zotac i odkrył, że w nieodległej przyszłości, Nvidia ma wydać na rynek trzy nowe karty graficzne, a nie dwie jak do tej pory donosiły przecieki. Tajemnicza nowa karta graficzna to GeForce RTX 3090 Ti.

Z całą pewnością gracze na całym świecie cieszą się, że Nvidia ma w planach wypuszczenie nowej karty graficznej, ponieważ stare modele, są dla nich po prostu za słabe, a sklepowe półki aż się od nich uginają, bo nikt nie chce ich kupować.

Możliwe, że pojawienie się modelu GeForce RTX 3090 Ti, to tylko plotka, albo zasłona dymna ze strony Zotaca, który po prostu dorobił jedną ekstra ikonkę do swojego programu, by w przyszłości nie musieć wykonywać tej pracy.

Trzeba wiedzieć, że najnowsze oprogramowanie Zotaca, jest z 21 kwietnia i to w tym terminie powstały grafiki do programu Firestorm, więc czy w przyszłości Nvidia wyda jeszcze jeden model Ti, do końca nie wiemy, ponieważ jest to pierwszy przeciek o tym, że w ogóle taki model powstaje.

W normalnej sytuacji, gdyby karty był dostępne w sklepach w sugerowanych cenach, ta informacja pewnie by nas cieszyła, ale biorąc pod uwagę co aktualnie dzieje się na rynku kart graficznych, to dodawanie kolejnego modelu i jeszcze większe rozdrobnienie produkcji chyba nie jest najlepszym pomysłem. Tym bardziej że model RTX 3090 Ti musiałby dostać jeszcze większy rdzeń niż aktualnie posiada RTX 3090.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię