Strona głównaWiadomościZwiastun symulatora El Presidente - Tropico 6 już jest

Zwiastun symulatora El Presidente – Tropico 6 już jest

Już w przyszłym roku gracze z całego świata będą mogli znowu poczuć klimaty latynoskich rytmów, palm, pięknych plaż i… Głosu najwspanialszego El Presidente. W oczekiwaniu na szóstą część serii Tropico zasiądźcie wygodnie i kliknijcie odtwarzanie. Jest nowy zwiastun! Opublikowany przy okazji Gamescom 2017.

Rodzina gier, gatunku strategii ekonomicznej z ciekawym tłem zebrała przez lata wierną rzeszę fanów. Kwestią czasu było więc pojawienie się informacji o następnej odsłonie rodziny symulatorów ekonomicznych w nietuzinkowej oprawie. Jak o Tropico 6 opowiadają twórcy?

El Presidente wrócił! Sprawdź się jeszcze raz jako budzący postrach dyktator lub kochający pokój polityk na wyspach Tropico i ukształtuj los swoich rodaków mknąc przez rozpoznawalne dzieje. Stań naprzeciwko nowym wyzwaniom na międzynarodowej arenie i postaraj nie zapomnieć o potrzebach twoich ludzi.

W Tropico 6 możesz zarządzać wieloma archipelagami, budować mosty aby połączyć swe wyspy, użyć nowych środków transportu oraz infrastruktury poraz pierwszy w serii. Wyślij swoich ludzi na misję kradzieży cudów świata włączając Statuę Wolności czy Wieżę Eiffela. Dopasuj do swego gustu kształt twojego pałacu i daj mieszkańcom przemowę z swojego balkonu, aby dostać poparcie twoich celów.

Premiera planowana jest na 2018 rok, jeszcze bez detali. Gra ukaże się na pecetach z systemem Windows, Linux oraz Mac OC a także na PS4 i XBOX One. Na ten moment musi wam wystarczyć niecała minuta zawartości pokazanej w zwiastunie.

Klasycznie w latynoskich rytmach.

[you tube=3A_z88SFKk4]
Źródło: Gematsu.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Szymon Nocoń
Redaktor, Testy wideo, Dział esport i gry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię