Strona głównaWiadomościDarmowy weekend z grą Rainbow Six: Siege

Darmowy weekend z grą Rainbow Six: Siege

Przed nami trzy dni darmowego fragowania. Ubisoft pozwala nam przetestować jedną z lepszych strzelanek taktycznych, jakie widział świat gamingu.

O takich akcjach promocyjnych piszemy z przyjemnością. Tym bardziej, jeśli na celowniku pojawiają się grywalne tytuły, które nie nudzą i sprawdzają nasze manualne zdolności. Najnowsza odsłona Rainbow Six: Siege będzie dostępna bezpłatnie od jutra od godziny 19:00, aż do 27 sierpnia.

Jeśli chcecie ograć tytuł pod kątem przyszłego zakupu, to nie będzie lepszej okazji. Jedynym warunkiem promocji jest wymóg posiadania konta na Steam lub Uplay. Polecamy skorzystać z pierwszej bramki, gdyż szybciej pobierzemy tam pliki instalacyjne, które notabene swoje ważą – prawie 30 GB. W przypadku wykorzystania tekstur w jakości 4K, łączny transfer wzrośnie nawet do 50 GB.

Wydawca poinformował na swoim blogu, że po zakończeniu okresu promocyjnego wszyscy gracze bedą mogli przenieść swój aktualny stan gry do wersji płatnej. Dla zdecydowanych znajdzie się nawet rabat w wysokości 50% ceny (19,99 euro). Trzeba jednak pamiętać, że nie jest on wieczny. Upust na Rainbow Six: Siege będzie obowiązywać od startu darmowego weekendu do 4 września.

Źródło: gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię