FIFA

W odwiecznej walce z PES-em FIFA zawsze wygrywa nie tylko na jakość, ale i liczbę graczy rozgrywających wirtualne mecze. Jeśli interesują Cię turnieje online, nowe triki lub po prostu szukasz informacji o kontrowersjach wywołanych przez EA, to znajdziesz tu drogę do swojego celu.

Były profesjonalny gracz FIFA zbanowany ze wszystkich gier Electronic Arts

Kurt ‘Kurt0411’ Fenech to jedna z najbardziej znanych osobistości w świecie gry FIFA. Jeszcze do niedawna był on profesjonalnym graczem, ale niewyparzony język sprawił, że został wykluczony ze wszystkich turniejów. Teraz EA poszło o krok dalej i zbanowało go ze wszystkich swoich gier.

FIFA 20 skrytykowana przez topowego gracza – jest niewdzięczna i zbyt losowa

Donovan ‘Tekkz’ Hunt – jeden z najlepszych graczy FIFA na świecie i aktualny lider rankingu Xbox One nie szczędził słów produkcji EA Sports na ostatnim turnieju. Zdaniem młodego Brytyjczyka najnowsza odsłona jest niewdzięczna, zbyt losowa i nikt nie lubi w nią grać.

Skandal na pro scenie FIFY. Gracze celowo unikali meczów ze sobą?

Od kilku dni profesjonalna scena FIFY żyje ogromnym skandalem. Część zawodników miało informować się, kiedy grają i kiedy szukają meczów w Lidze Weekendowej, aby unikać walki ze sobą. To miało im ułatwić wbijanie dobrych wyników i uzyskanie tzw. weryfikacji.

Powstał oficjalny kanał Narodowej Drużyny Esportu na Twitterze

0

Tuż przed oficjalną prezentacją Narodowej Drużyny Esportowej został uruchomiony oficjalny kanał zespołu na Twitterze.

Prezydent Andrzej Duda powołuje esportową reprezentację Polski w FIFA

Chyba możemy napisać, że dzisiaj w Kancelarii Prezydenta RP stała się rzecz bez precedensu, przynajmniej jeśli chodzi o nasz kraj. Prezydent Andrzej Duda zauważył potencjał drzemiący w esporcie wcześniej niż niejedna firma czy niejeden kibic i powołał esportową drużynę narodową, która będzie nas reprezentować w FIFA 19.

Piłkarska Ekstraklasa startuje z regularnymi rozgrywkami esportowymi

Na tę decyzję długo czekało wielu fanów FIFY w Polsce. Co prawda Ekstraklasa już kilkukrotnie przymierzała się do organizacji własnego turnieju esportowego, odbywały się nawet mniejsze, pojedyńcze wydarzenia, jednak ciągle brakowało regularnych rozgrywek. Te właśnie stają się faktem.

Belgia blokuje zakup FIFA Points. Koniec płacenia za większe szanse w grze

2

Belgijscy gracze FIFA znaleźli się teraz w poszkodowanej pozycji. Nie mogą kupić punktów w grze za realne pieniądze.

EnVyUs zrywa kontrakt z zawodnikiem za wypowiedzi o tragedii w Hillsborough

Dla wielu młodych ludzi kariera esportowca i kontrakt z poważną organizacją to spełnienie marzeń. Kiedy jednak już do takiej sytuacji dochodzi, wielu z nich zapomina, że przestają być przypadkowymi, anonimowymi ludźmi z Internetu. Dobitnie przekonał się o tym gracz FIFA, reprezentujący barwy Team EnVyUs.

Esportowa Liga Mistrzów pod egidą UEFA staje się faktem

Jakiś czas temu pisaliśmy o planach UEFA, by zorganizować esportowe Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Póki co pomysł ten trafił chyba na dalszy plan, za to europejska federacja serwuje nam coś równie dobrego – esportową Ligę Mistrzów!

Profesjonalny gracz FIFA został zbanowany. Teraz przeprasza, winiąc swoją narodowość

Będąc profesjonalnym graczem trzeba dokładnie dobierać każde słowo, szczególnie jeśli jednocześnie jest się streamerem lub YouTuberem. Doskonale przekonał się o tym Tassal ‘Tass’ Rushan, który został zbanowany przez EA Sports i nie może brać udziału w żadnych profesjonalnych rozgrywkach. Gracz postanowił przeprosić, ale części winy zrzucił na swoją narodowość. 

GORĄCE RECENZJE