Strona głównaWiadomości10 maja Wild West Online wchodzi w Early Access

10 maja Wild West Online wchodzi w Early Access

Już 10 maja Wild West Online zostanie udostępniony w ramach Early Access. Twórcy gry opisują ją jako akcja MMO rozgrywająca się na dzikim zachodzie. Gra ma szansę wznieść się wysoko na fali popularności serialu Westrold i hitu Red Dead Redemption.

Wraz z wejściem gry do „wczesnego dostępu” do gry zostaną dodane:

  • Globalny konflikt frakcji.
  • Publiczne wydarzenia PvP, które będą zdarzały się losowo w całym świecie gry. Gracze, którzy zdecydują się wziąć w nich udział będą mogli zdobyć nagrody oraz rzadkie przedmioty.
  • Questy PvE i misje przydzielone graczom przez NCP na całym świecie.
  • Rozszerzenie craftingu, górnictwo, rolnictwo, myślistwo, gotowanie i warzenie alkoholu oraz wiele innych.

Gracze, którzy zdecydują się na zakup gry przez oficjalną stronę dewelopera oprócz klucza Steam otrzymają dodatkowe bonusy:

  • Dostęp do Early Access już dzisiaj.
  • 10 kosmetyczek pozwalających na zmianę wyglądu postaci, o wartości 20 dolarów.
  • 10 skórek zmieniających wygląd broni, o wartości 20 dolarów.
  • Dostęp do finalnego wydania Wild West Online na 48 godzin przed oficjalną premierą.

[you tube=WNA6hqo50eg]

Poniżej oficjalny opis gry:

W świecie Wild West Online to ty wybierasz swoją drogę. To jak grasz i wchodzisz w interakcje z innymi graczami zależy tylko od Ciebie. Różnorodne dynamiczne systemy rozgrywki umożliwiają wybór ulubionego stylu gry oraz dokonywania wyborów moralnych.

Chcesz kopać złoto? Zostań górnikiem, tylko przygotuj się na odpieranie ataków tych, którzy wolą przyjść na gotowe i ukraść Twoje bogactwa. Nie musisz bronić się sam, możesz wynająć ochronę, która zrobi to za Ciebie.

A może wolisz kłamać, oszukiwać rabować i mordować? Droga wolna, ale uważaj praworządni gracze będą ścigać Cię po całym świecie, aby sprawiedliwości stało się zadość.

Możesz być samotnym wilkiem lub dołączyć do jednego z klanów bandytów, albo stworzyć własny klan i werbować nowych członków a następnie walczyć o kontrolę nad terytorium. Twoje działania będą miały wpływ na to jak inni gracze oraz NCP będą reagowali na Twoją obecność.

Zapowiada się całkiem miło. Wygląda jednak na to, że w grze będą skrzynki ze skórkami, miejmy nadzieję, że z czasem nie zmieni się to w klasyczne P2W.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię