Strona głównaWiadomościCooler Master i Asus łączą siły pod wspólną marką TUF Alliance

Cooler Master i Asus łączą siły pod wspólną marką TUF Alliance

Jeśli dwie znane firmy w świecie hardware’u łączą siły, to wiedz, że coś się dzieje. No i właśnie teraz się dzieje, bo współpracę nawiązały właśnie marki Asus oraz Cooler Master. Dzięki temu powstają sprzęty pod nazwą TUF Alliance.

Z ich połączonych mocy powstała ona, marka TUF Alliance. Pewnie młodsi odbiorcy nie wiedzą, że czego jest to parafraza, ale nie to jest najbardziej istotne. Kluczowa informacja jest taka, że Asus i Cooler Master łączą siły pod marką TUF Allince. W ramach tej współpracy obie firmy stworzą linię produktów, które będą do siebie pasować pod względem designu. W ten sposób zbudujemy komputer o jednolitym wyglądzie.

Pierwszymi produktami Cooler Mastera z serii TUF Alliance będą zasilacze MasterWatt TUF Gaming Edition o mocy 450, 550, 650 oraz 750 W. Na każdy z nich producent udziela aż 5-letniej gwarancji. Wszystkie modele spełniają wymogi certyfikatu 80 PLUS Bronze. W gruncie rzeczy, poza wyglądem, nie różnią się niczym od już oferowanych modeli.

Kolejne dwa urządzenia to coolery – MasterAir MA410M TUF Gaming z 5-letnią gwarancją oraz MasterAir MA620P TUF Gaming z 2-letnią gwarancją. Oba możecie zobaczyć na poniższej fotografii.

Ostatnim produktem, który został zapowiedziany, jest obudowa MasterBox MB500 TUF Gaming Edition, dla której obowiązuje 2-letnia gwarancja. Wszystkie urządzenia utrzymane są w kolorowej stylistyce z elementami przypominającymi wojskowy kamuflaż.

Źródło: Overclock3D

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię