Strona głównaGryAktualnościA Far Away Realm - nadchodzi gra będąca połączeniem Mario, Battlefronta i...

A Far Away Realm – nadchodzi gra będąca połączeniem Mario, Battlefronta i Fall Guys

Na horyzoncie pojawiają się coraz to ciekawsze produkcje. Poznaliśmy właśnie szczegóły jednej z nich – A Far Away Realm.

A Far Away Realm to projekt Lava Games, nowego studia współtworzonego przez byłych pracowników EA, Riot Games oraz Dice. Doświadczeni deweloperzy zebrali siły i stworzyli platformowego shootera, szalone połączenie Mario, Fall Guys i Star Wars: Battlefront.

Zobacz: Among Us – fan pokazuje gameplay typu IQ 200

Twórcy w publicznych wypowiedziach nie kryją się ze swoimi inspiracjami. Gra jest kolorowa, stylem przypomina nieco Fall Guys, ale sprawdzi się również w warunkach competitive. Mamy dostać alternatywę do klasycznego doświadczenia Call of Duty.

Tytuł jest wciąż oczywiście w bardzo wczesnym etapie produkcji. Na razie wiemy więc jedynie, że wygląda ciekawie i pojawi się na PC. Grę śledzić można na razie wyłącznie na ich kanale Discord, gdzie trwają aktualnie zapisy do alpha testów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię