Strona głównaGryPiękna, trójwymiarowa platformówka dostępna za darmo. Tylko do jutra!

Piękna, trójwymiarowa platformówka dostępna za darmo. Tylko do jutra!

Zawsze staramy się informować Was, gdy jakaś firma lub platforma rozdaje darmowe gry. Nie inaczej jest tym razem. Serwis Humble Bundle pozwala za darmo zdobyć produkcję o nazwie A Story About My Uncle.

A Story About My Uncle to piękna, trójwymiarowa platformówka. Wcielamy się w niej w ojca, który opowiada swojemu dziecku jedną ze swoich historii z młodości. W niej trafia do domu wujka – miłośnika przygód i wynalazków. Ostatecznie przyjdzie nam go ratować, ale nie chcemy zdradzać zbyt wiele z fabuły.

Zobacz: 4A Games pokazuje jak powstawało Metro Exodus

Ciekawostką jest, że gra początkowo powstałą jako projekt studencki. Jednak tak spodobała się graczom, że z czasem przerodziła się w pełnoprawną produkcję. Za grę odpowiada szwedzkie studio Gone North Games, ale w pracach pomagała im ekipa z CoffeeStainStudios.

Zobacz: Assassin’s Creed z masą nowości w styczniowej aktualizacji

Grę możecie aktualnie zdobyć za darmo w serwisie Humble Bundle. Wystarczy przejść na dedykowaną stronę i zapisać się do newslettera. Po chwili otrzymacie kod, który należy aktywować na Steamie. I to wszystko. Wasza kolekcja gier i kupka wstydu właśnie powiększyła się o nowy tytuł. Jednak musicie się spieszyć, bo promocja trwa do jutra (12 stycznia) do godziny 19:00 czasu polskiego.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię