Zawsze staramy się informować Was, gdy jakaś firma lub platforma rozdaje darmowe gry. Nie inaczej jest tym razem. Serwis Humble Bundle pozwala za darmo zdobyć produkcję o nazwie A Story About My Uncle.

A Story About My Uncle to piękna, trójwymiarowa platformówka. Wcielamy się w niej w ojca, który opowiada swojemu dziecku jedną ze swoich historii z młodości. W niej trafia do domu wujka – miłośnika przygód i wynalazków. Ostatecznie przyjdzie nam go ratować, ale nie chcemy zdradzać zbyt wiele z fabuły.

Zobacz: 4A Games pokazuje jak powstawało Metro Exodus

Ciekawostką jest, że gra początkowo powstałą jako projekt studencki. Jednak tak spodobała się graczom, że z czasem przerodziła się w pełnoprawną produkcję. Za grę odpowiada szwedzkie studio Gone North Games, ale w pracach pomagała im ekipa z CoffeeStainStudios.

Zobacz: Assassin’s Creed z masą nowości w styczniowej aktualizacji

Grę możecie aktualnie zdobyć za darmo w serwisie Humble Bundle. Wystarczy przejść na dedykowaną stronę i zapisać się do newslettera. Po chwili otrzymacie kod, który należy aktywować na Steamie. I to wszystko. Wasza kolekcja gier i kupka wstydu właśnie powiększyła się o nowy tytuł. Jednak musicie się spieszyć, bo promocja trwa do jutra (12 stycznia) do godziny 19:00 czasu polskiego.

ZOSTAW KOMENTARZ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię