Strona głównaGryAktualnościMicrosoft będzie płacił za granie na Xboksie. Tak jakby

Microsoft będzie płacił za granie na Xboksie. Tak jakby

Masz Xboksa i subskrypcję Game Pass? Wkrótce może zacząć na tym zarabiać. Oczywiście nie chodzi o setki czy nawet dziesiątki złotych miesięcznie, ale Microsoft zamierza nagradzać najbardziej aktywnych użytkowników.

Xbox Game Pass to subskrypcja, w ramach której użytkownicy otrzymują dostęp do coraz to większej liczby gier. Aktualnie na liście znajdują się takie produkcje jak: Mortal Kombat X, Sea of Thieves, Hellblade Senua’s Sacrifice, Ashen, PUBG, Life is Strange 2, Just Cause 3, Forza Horizon 4 i wiele innych. To ciekawa usługa, działająca niemal tak samo, jak Origin Access.

Zobacz: Xbox Anaconda: Nowa konsola wykorzysta podzespoły AMD

Ale już teraz można na Game Pass jakby zarabiać. Microsoft zamierza nagradzać użytkowników usługi za wykonywanie konkretnych zadań w grach dostępnych w ramach abonamentu. Aktualnie dostępna jest lista 7 wyzwań, które należy wykonać do 3 lutego tego roku. Jeśli sprostacie zadaniu, to na Wasze konto wpłynie 2100 punktów Microsoft Rewards. Nie oszukujmy się – nie są one warte szczególnie dużo (około 3 dolarów), ale to zawsze coś.

Zobacz: Microsoft eksperymentuje z padem od Xboxa One i brzmi to ciekawie

Aktualne wyzwania to:

Extraction Expert: Complete two specific extraction achievements in Tom Clancy’s The Division to get up to 200 points. You earn points with each achievement. Complete this before January 31.

Metro Redux: Play Metro 2033 Redux and Metro: Last Light Redux to complete four specific achievements and get up to 200 points. You earn points with each achievement.

Adventurer: Bring out your inner adventurer and get up to 200 points when you complete two specific achievements in Strange Brigade. You earn points with each achievement.

Achievement Hunter: Get points with your first achievement and continue to complete up to 21 achievements in any combination of Xbox Game Pass games to get a maximum of 600 points.

Genre Explorer: Get 300 points when you complete an achievement in three games from different genres.

Play something new: Complete an achievement in a Xbox Game Pass title that was added in December to get 100 points.

Quest Master: Complete all Xbox Game Pass quests to get an additional 500 points.

To przy okazji świetny pomysł na przyciągnięcie graczy to większej liczby gier, dostępnych w ramach Game Pass. Sporo osób włączy daną produkcję tylko po to, aby wykonać zadania, ale jest szansa, że niektórym spodoba się na tyle, że zostaną przy niej na dłużej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTweakTown
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię