Strona głównaWiadomościRozrywkaAce Ventura 3 – Jim Carrey po raz trzeci zagra psiego detektywa?

Ace Ventura 3 – Jim Carrey po raz trzeci zagra psiego detektywa?

I stało się, po powrocie Księcia z Nowego Jorku na ekrany wraca również Ace Ventura. Film powstanie na zlecenie Amazon, a za sterami produkcji staną Pat Casey i Josh Miller.

Od pewnego czasu Jim Carrey dawał sygnały świadczące o tym, że możemy spodziewać się kontynuacji przygód Ace’a Ventury. Teraz oficjalnie zostało to potwierdzone przez wytwórnię Morgan Creek Entertainmnet. Produkcją zajmą się scenarzyści zaangażowani w prace nad Sonickiem – Pat Casey i Josh Miller. Trzecia odsłona serii powstaje na zlecenie Amazona.

Pierwsze sygnały na temat trzeciej części dawał Carrey podczas promocji filmu Sonic. Wtedy to naśladował graną przed laty postać. Podobnie stało się w programie Saturday Night Live gdy grając Joe Bidena wspominał o Venturze. Na razie nie jest pewne czy rzeczywiście to Carrey wcieli się w postać Ace’a Ventury, jednak biorąc pod uwagę porażkę filmu z 2009 – Ace Ventura Junior, to raczej możemy spodziewać się oryginału.

Zobacz: Wiedźmin – wiemy kto zagra Filippę Eilhart w drugim sezonie serialu

Amazon ochoczo bierze się za kręcenie sequeli starych filmów. Niedawno odbyła się premiera filmu Książę w Nowym Jorku 2, w którym powrócili oryginalni aktorzy m.in. Eddie Murphy, Arsenio Hall, Eddie Murphy, Eddie Murphy oraz Arsenio Hall (jak nie rozumiecie to zobaczcie obsadę filmu). Ace Ventura 3 będzie kolejnym filmem wpisującym się w trend sequeli, a jakiej kontynuacji możemy spodziewać się później?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię