Strona głównaGryAktualnościActivision dementuje: instalka Call of Duty: MW nie zajmie 175 GB

Activision dementuje: instalka Call of Duty: MW nie zajmie 175 GB

Activision nieco sprostowało wcześniejsze informacje, jakoby pełna instalacja Call of Duty: Modern Warfare miała zajmować aż 175 GB przestrzeni na dysku. Okazuje się, że sytuacja nie jest aż tak zła.

Z informacji podanej przez firmę wynika, że owszem, gra będzie potrzebować blisko 200 GB, ale tylko wtedy gdy będziemy chcieli zainstalować podstawkę z całą zawartością dodatkową wydaną po premierze:

“175 GB to przestrzeń, którą radzimy graczom zachować jeśli chcą pobrać zawartość wydaną po premierze. Na początku rozmiary plików będą mniejsze.”

Nie wiadomo jednak o ile mniej będzie zajmowała gra na początku, ani ile czasu zajmie, zanim nie zacznie wymagać wspomnianych 175 GB. Wiadomo jednak przynajmniej, że pierwsze pobranie ani instalacja nie będą aż tak koszmarnie długie, jak mogło się wydawać na początku.

Zobacz: Call of Duty: Mobile przekroczyło 100 milionów pobrań

Podane rozmiary plików nie muszą też obowiązywać dla wersji konsolowych. Te mogą być co prawda zbliżone do PC, ale różnice mogą się pojawić na poziomie plików instalacyjnych albo rozmiaru “day-one patcha”. 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię