Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Mobile przekroczyło 100 milionów pobrań

Call of Duty: Mobile przekroczyło 100 milionów pobrań

Bardzo imponujący start nowej gry mobilnej. 

Zanim Modern Warfare wreszcie pojawi się na sklepowych półkach, Call of Duty można aktualnie ogrywać na smartfonach. Jak się okazało, dowiedziała się o tym spora grupa posiadaczy telefonów, bowiem mobilna wersja popularnego FPS-a dobiła właśnie 100 milionów pobrań.

Zobacz: Call of Duty: Mobile zrezygnowało ze wsparcia kontrolerów

Według danych Sensor Tower, Call of Duty: Mobile pokonało wszelką konkurencję. Udało im się pobić rekordy Fortnite’a, PUBG, a nawet Mario Kart Tour, które w pierwszym tygodniu zostało ściągnięte aż 90 milionów razy. Jest to największa premiera gry mobilnej w historii, biorąc pod uwagę prędkość budowania społeczności.

Wygląda również na to, że CoD: Mobile to gotowy produkt. Pełny różnorodnej zawartości, licznych trybów oraz motywacji zachęcających graczy do regularnego grindu. Pytanie więc, gdzie zatrzymają się deweloperzy. Jak daleko posuną się w rozwoju gry i ile potrwa ekscytacja zaangażowanych w nią fanów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię