Strona głównaWiadomościPrezydent USA – Donald Trump – założył kanał na Twitchu

Prezydent USA – Donald Trump – założył kanał na Twitchu

Twitch już dawno przestał być serwisem, na którym można oglądać tylko gry. Strona wzbogaciła się o kilka nowych kategorii, jak chociażby gotowanie czy ASMR. Nie powinno zatem dziwić, że Twitchem zainteresowali się też politycy, np. Donald Trump.

Tak, ten Donald Trump – prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki – założył konto na Twitchu. Aktualnie ma ono ponad 30 tys. obserwujących, więc nie jest specjalnie duże. Ale nie ma czemu się dziwić. To świeże konto, na którym wczoraj odbyła się pierwsza w historii transmisja. Trump, a raczej sztab jego ludzi, nadawał na żywo przemówienie prezydenta USA z Minneapolis.

Zobacz: Prezydent USA wini gry za morderstwa. Deweloperzy reagują

Co ciekawe, wygląda na to, że w trakcie transmisji w żaden sposób nie był moderowany czat. Dlatego pojawiało się mnóstwo emotek, a nawet wiadomości na swój sposób obraźliwy. Pytanie brzmi – po co prezydentowi USA kanał na Twitchu? Odpowiedź jest prosta – bo streaming stał się ważnym medium, które używane jest przez wiele młodych osób. O ich głosy również trzeba zabiegać. Czas pokaże czy ten pomysł miał jakikolwiek sens.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię