Strona głównaWiadomościADATA XPG Spectrix D80 - pamięci podwójnie chłodzone

ADATA XPG Spectrix D80 – pamięci podwójnie chłodzone

ADATA do portfolio swoich produktów dorzuciła kolejny model pamięci RAM – XPG Spectrix D80. Są to pamięci DD4 z ciekawie rozwiązanym chłodzeniem.

Spectrix D80 to bowiem pierwsze na świecie kości pamięci, w których wykorzystano jednocześnie chłodzenie cieczą oraz powietrzem. Jak mówi producent, zastosowano w nich aluminiowy radiator, zbiorniczek na płyn oraz materiały przewodzące wysokie temperatury. Oczywiście nie mogło się obyć także bez podświetlenia RGB z wieloma opcjami konfiguracji i personalizacji, za pomocą dedykowanej aplikacji RGB Sync. Można tam między innymi dopasować tryb i prędkość migotania oświetlenia oraz kolor i jego intensywność.

Pamięci Spectrix dostępne są w wielu prędkościach taktowania, od 2666 do aż 5000 MHz. Zainstalują go posiadacze platform Intela X299 2666 MHz i AMD AM4 / Ryzen. Taktowania można również dopasowywać do swoich potrzeb.

RAM Spectrix D80 ma być oferowany w różnych konfiguracjach jeśli chodzi o pojemności, ale najważniejszej informacji – czyli ceny – jeszcze w tej chwili nie znamy. Na tą przyjdzie nam poczekać do wprowadzenia podzespołów do sklepów.

Źródło: ADATA

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię