Strona głównaGryFortnite Battle Royale z trybem prywatnej piaskownicy

Fortnite Battle Royale z trybem prywatnej piaskownicy

Epic Games stale zaskakuje nas kolejnymi eventami czasowymi w Fortnite Battle Royale. Kolejnym tego typu wydarzeniem będzie Playground LTM. Epic wspominał o nim już jakiś czas temu jednak dopiero teraz oficjalnie potwierdził jego wprowadzenie.

Gracze otrzymają do dyspozycji swoją własną wyspę, na której będą mogli bawić się według własnych zasad.

Komunikat Epic:

Rozwijaj kreatywność na swojej własnej wyspie. Walcz i buduj oraz eksploruj mapę gdzie czas nie jest już ograniczeniem a zasoby spływają szerokim strumieniem. Dostajesz dostęp do wszytkach skrzyń ze skarbami i amunicją. Friendly fire jest wyłączony, dzięki temu możesz prowadzić sparingi z własną drużyną, ale nie obawiaj się odrodzisz się natychmiast.

Wygląda na to, że tryb będzie działał jak prywatny serwer dla gracza i jego drużyny. Wreszcie będziemy mogli poćwiczyć nowe strategie i doskonalić swoje umiejętności budowania bez ryzyka, że przeciwnicy wszystko zniszczą.

Epic stara się urozmaicać strategie stosowane przez graczy wprowadzając dynamicznie zmiany. Kilka dni temu deweloper poinformował, że planuje kontynuować wprowadzanie zmian aby ewoluować grę i dać graczom więcej zabawy z potyczek.

Moim zdaniem bardzo dobry pomysł. Tryb piaskownicy będzie przydatny zwłaszcza dla nowych graczy, jeszcze nie obytych z systemem walki i mechaniką rozgrywki.

A co Wy sądzicie na ten temat? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: gamespot

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię