Strona głównaGryAktualnościAge of Empires 4 - poznaliśmy plany studia na rok 2022

Age of Empires 4 – poznaliśmy plany studia na rok 2022

Fani Age of Empires 4 mają przed sobą bardzo ciekawy rok. Twórcy opublikowali właśnie roadmapę dwóch następnych sezonów.

Age of Empires zawsze miało bardzo wielu fanów. Jest to jedna z legendarnych gier strategicznych, której kontynuacji wyczekiwały tysiące graczy. Tym razem popularność zyskuje również dzięki dostępności w Game Passie. Jeszcze więcej osób ucieszy więc teraz fakt, że twórcy planują regularne aktualizacje swojej nowej produkcji.

Zobacz: Elden Ring – nowy rekord graczy online na Steamie

Na Twitterze pojawiła się niedawno ogłoszenie szczegółowych planów na kilka kolejnych miesięcy. Twórcy zapowiedzieli regularne wsparcie przez cały rok i zdradzili, co czeka nas w okresie od marca do lipca.

Największym wydarzeniem będzie oczywiście premiera pierwszego sezonu, który przetestować będziemy mogli już niedługo. Razem z nim oficjalnie ruszy gra rankingowa. Co miesiąc będą również pojawiać się aktualizacje usprawniające doświadczenie fanów. W artykule na stronie gry wspomniane są zmiany do keybindów, mody oraz nowe wyzwania. Mówiąc krótko, jeżeli do tej pory podobało Wam się Age of Empire 4, z czasem będzie tylko lepiej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePure Xbox
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię