Strona głównaGryAktualnościAge of Empires 4 – Microsoft zapewnia, że nadal pracuje nad grą

Age of Empires 4 – Microsoft zapewnia, że nadal pracuje nad grą

Microsoft jeszcze w 2017 potwierdził, że pracuje nad kolejną odsłoną Age of Empires. Potem o franczyzie zrobiło się cicho. Aby podtrzymać pamięć graczy została wydana odświeżona wersja Age of Empires I, a w listopadzie tego roku odbędzie się premiera drugiej części po liftingu. Co jednak z Age of Empires 4?

Jeżeli martwicie się o Age of Empires 4 to możecie spać spokojnie, Microsoft nie anulował prac. Podczas jednego z wywiadu szef Xbox Phil Spencer zapewnił, że prace nad grą trwają, a ekipa deweloperska robi duże postępy. Spencer zapowiedział również, że jeszcze w tym roku może ujawnić więcej informacji na temat tytułu, pomimo tego, że nie pojawił się podczas E3 2019. Dodał również:

Fajnie było dla nas mieć takie pełne show i mieć takie rzeczy jak Age 4, które zostały zapowiedziane, ale nie były pokazywane od jakiegoś czasu. Ale rzeczy, które nie są ogłoszone, nadal będą dawać emocje przez cały rok, a nawet do następnego E3.

Nad grą pracuje ekipa Relic Entertaimnent i jak zapewnił Spencer nie mogło trafić na lepszy zespół. Po cichu liczę, że o grze dowiemy się nieco więcej podczas targów gamescom, które odbędą się w kolonii 21-24 sierpnia. Przed premierą czwórki powinniśmy jeszcze mieć czas zagrać w zaplanowaną na przyszły rok remasterowaną trójkę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię