Strona główna Wiadomości Dr Disrespect dostał bana na Twitchu za transmisję z toalety

Dr Disrespect dostał bana na Twitchu za transmisję z toalety

Dr Disrepsect znany jest na Twitchu ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi i ogólnego śmieszkowania. Niestety popularność nie uchroniła go przed zbanowaniem konta Twitch z powodu prowadzenia transmisji z toalety.

Streamer prowadził swój pierwszy materiał IRL transmitując swój dzień na E3. W czasie trwania programu udał się do łazienki a wraz z nim kamerzysta. To samo w sobie było już wystarczające do wyłapania bana. Filmowanie innych publicznie bez ich zgody jest zgodne z prawem stanu Kalifornia, ale nie dotyczy to publicznych toalet oraz innych miejsc, od których oczekujemy możliwości zachowania prywatności. Twitch zabrania publikowania nielegalnych treści i w skazuje również konkretne sytuacje takie jak przesyłanie strumieniowe z przestrzeni prywatnej.

Zobacz: Nintendo na E3 2019 zapowiada sequel Legend of Zelda: Breath of the Wild

Dr Dissrespect nie skomentował jeszcze całej sytuacji. Poniżej jego ostatni Tweet promujący transmisję. W którym znajdziecie również więcej fotek z całej sytuacji, chociaż czy oglądanie sikających kolesi jest warte oglądania?

Zobacz: Minecraft Dungeons wygląda naprawdę obiecująco

Nie wiadomo na jak długo doktor dostał bana. Jest to jego pierwszy raz więc możliwe, że rozejdzie się po kościach. Jednak trzeba przyznać, że troszeczkę poniosła go fantazja. Chyba nikt nie czułby się komfortowo gdyby był transmitowany na żywo podczas lania do pisuaru w publicznej toalecie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcepcgamesn
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE