Strona głównaGryAktualnościAge of Empires IV - dodatkowa zawartość gry częścią unikalnego programu Uniwersytetu...

Age of Empires IV – dodatkowa zawartość gry częścią unikalnego programu Uniwersytetu Arizona

Studenci historii na University of Arizona stworzyli edukacyjną zawartość do Age of Empires IV. Ukończenie zadań w grze może pomóc w zaliczaniu kolejnych semestrów.

Relic Entertainment, Microsoft World’s Edge i University of Arizona połączyły siły w unikalnym partnerstwie. Specjalna, dodatkowa zawartość w Age of Empires IV może pomóc w zaliczaniu semestrów. Od 2022 gracze AoE IV będą mogli zapoznawać się ze specjalną, edukacyjną zawartością na stronie Age of Empires i w samej grze.

Zobacz: Age of Empires 4 – najlepszy RTS w historii Steam

Ma on być uzupełnieniem oryginalnych kampanii, dostępnych w grze. Twórcami zawartości są dwie osoby związane z uniwersytetem – Paul Milliman i Alison Futurell. Jeśli gracz jest studentem uniwersytetu – zapoznanie z materiałem będzie zaliczane do amerykańskiego systemu “kredytów akademickich”, czyli wypełniania różnego rodzaju zadań i kursów.

Age of Empires IV

Na początku 2022 w grze pojawi się specjalna zakładka, powiązana ze stroną uniwersytetu oraz portalem na stronie gry. Portal ten będzie objaśniał co należy zrobić by otrzymać “kredyty”. Milliman i Futurell nagrali także specjalne filmy, które mają powiązać elementy kampanii w grze z zadaniami wyznaczonymi przez uniwersytet. Po ich ukończeniu studenci będą mieli do wypełnienia specjalny formularz, w którym muszą opisać czego nauczyli się z gier i zadań. Jednak z zawartości dodatkowej w grze będą mogli korzystać wszyscy, nie tylko studenci Uniwersytetu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię